Poradnie

Lekarze

Poradnia endokrynologiczna

Czym jest poradnia endokrynologiczna?

Poradnia endokrynologiczna zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób układu hormonalnego u pacjentów. Endokrynologia to dziedzina medyczna, która zajmuje się badaniem i leczeniem chorób gruczołów dokrewnych, takich jak tarczyca, nadnercza, trzustka i gonady. Poradnia endokrynologiczna oferuje szeroki zakres usług, w tym diagnostykę, leczenie i monitorowanie chorób endokrynologicznych.

Kiedy warto się wybrać?

Warto się udać do poradni endokrynologicznej w przypadku wystąpienia objawów związanych z chorobami układu hormonalnego, takich jak zmęczenie, nadmierne pocenie się, wzmożone pragnienie, problemy z wagą, nieregularne cykle menstruacyjne, zaburzenia erekcji lub spadek libido. Poradnia endokrynologiczna może również być pomocna dla pacjentów z podejrzeniem chorób dziedzicznych, w przypadku problemów z ciążą lub zaburzeń rozwoju płciowego.

Jak się przygotować?

Przed wizytą w poradni endokrynologicznej warto zebrać wszystkie informacje na temat swojego stanu zdrowia, w tym wyniki badań laboratoryjnych, historię choroby i leki, jakie się przyjmuje. Może to pomóc endokrynologowi w dokładniejszej diagnozie i ustaleniu najlepszego planu leczenia.

Cennik

  • Konsultacja + USG200 zł

Specjaliści

lek. med. Agata Dryja

specjalista chorób wewnętrznych
specjalista endokrynolog
specjalista medycyny nuklearnej

Forma wizyty

NFZ / Prywatnie

Godziny przyjęć

CM Sabamed Krasne

czwartek: 15:30 – 18:00

lek. med. Aleksandra Młodożeniec

w trakcie specjalizacji z endokrynologii

Forma wizyty

NFZ

Godziny przyjęć

CM Sabamed Krasne

środa: 15:30 – 18:00

od czerwca

wtorek: 8:30 – 13:00

Przejdź do treści