Poradnie

Lekarze

Poradnia zdrowia psychicznego dla dorosłych

Czym jest poradnia zdrowia psychicznego?

Poradnia zdrowia psychicznego to miejsce, w którym specjaliści pomagają w diagnozowaniu i leczeniu różnych zaburzeń emocjonalnych oraz psychicznych. Oferujemy wsparcie dla osób cierpiących z powodu depresji, lęków, nerwic, zaburzeń odżywiania, uzależnień, problemów związanych z traumą czy zaburzeń osobowości.

Kiedy warto się wybrać?

Warto skorzystać z usług poradni zdrowia psychicznego, gdy odczuwasz problemy emocjonalne, które utrudniają Ci codzienne funkcjonowanie. Jeśli masz problemy z nastrojem, odczuwasz silne stany lękowe, doświadczasz bezsenności lub problemów z koncentracją, jesteś niespokojny lub zirytowany, zmagasz się z uzależnieniami lub problemami związanymi z traumą, skontaktuj się z nami.

Jak się przygotować?

Przed pierwszą wizytą w poradni zdrowia psychicznego, warto przygotować się do spotkania. Przede wszystkim spróbuj spisać swoje objawy, problemy i zastanów się, co chcesz osiągnąć dzięki terapii. Ważne jest, aby otwarcie rozmawiać o swoich problemach i odczuciach, a także aby uważnie słuchać specjalisty i zadawać pytania.

Cennik

  • Konsultacja200 zł

Specjaliści

lek. med. Magdalena Daraż – Wiśniewska

specjalista psychiatrii

Forma wizyty

Prywatnie

Godziny przyjęć

CM Sabamed Rzeszów

poniedziałek: 15.00 – 18.00
rejestracja odbywa się bezpośrednio u lekarza
tel: 506 039 738

Przejdź do treści