Poradnie

Lekarze

Poradnia dietetyczna

dietetyk Ewa Niedźwiecka

Nazywam się Ewa Niedźwiecka i jestem dietetykiem klinicznym. Ukończyłam studia na kierunku dietetyka i żywienie na uniwersytecie badawczym London Metropolitan University w Londynie. Moje doświadczenie zawodowe zdobywałam w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Specjalizuję się w żywieniu dzieci i młodzieży, terapii żywieniowej w różnych jednostkach chorobowych i także w zmianie nawyków żywieniowych w zakresie niedożywienia, nadwagi i otyłości.

W swojej praktyce opieram się na unikalnej wiedzy oraz holistycznym podejściu do każdej osoby. Wsłuchuję się w potrzeby i motywuję swoich pacjentów. Zadowolenie daje mi pomaganie innym, dzielenie się wiedzą i szerzenie zdrowych nawyków żywieniowych i zdrowego stylu życia.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego, mailowego i odwiedzenia strony internetowej w celu dowiedzenia się więcej o ofercie konsultacji i kuracji żywieniowych.

Możliwe jest skorzystanie z wizyt online. Wizyty po uprzednim umówieniu się przez telefon, drogą mailową lub za pośrednictwem strony internetowej https://mojdietetyk.pl/placowki/rzeszow.

Cennik

  • Pierwsza wizyta120 zł

Specjaliści

Ewa Niedźwiecka

dietetyk kliniczny

Forma wizyty

Prywatnie

Godziny przyjęć

CM Sabamed Krasne

środa: 14:00 – 18:00

rejestracja wizyt pod nr tel.: 536 947 085
e-mail: rzeszow@mojdietetyk.pl
www: https://mojdietetyk.pl/placowki/rzeszow

Przejdź do treści