Ewa Niedźwiecka

Nazywam się Ewa Niedźwiecka i jestem dietetykiem klinicznym. Ukończyłam studia na kierunku dietetyka i żywienie na uniwersytecie badawczym London Metropolitan University w Londynie. Moje doświadczenie zawodowe zdobywałam w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Specjalizuję się w żywieniu dzieci i młodzieży, terapii żywieniowej w różnych jednostkach chorobowych i także w zmianie nawyków żywieniowych w zakresie niedożywienia, nadwagi i otyłości.

W swojej praktyce opieram się na unikalnej wiedzy oraz holistycznym podejściu do każdej osoby. Wsłuchuję się w potrzeby i motywuję swoich pacjentów. Zadowolenie daje mi pomaganie innym, dzielenie się wiedzą i szerzenie zdrowych nawyków żywieniowych i zdrowego stylu życia.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego, mailowego i odwiedzenia strony internetowej w celu dowiedzenia się więcej o ofercie konsultacji i kuracji żywieniowych.

Możliwe jest skorzystanie z wizyt online. Wizyty po uprzednim umówieniu się przez telefon, drogą mailową lub za pośrednictwem strony internetowej https://mojdietetyk.pl/placowki/rzeszow.

Przejdź do treści